1396/09/01

العَمَل العَمل، ثُمَّ النَّهایة النَّهایة، والاستِقامة الاستِقامَة، ثُمَّ الصَّبر الصَّبر، والوَرَع، إِنَّ لَكُم نَهایَة فَانتهوا اِلی نَهایَتِكُم كار كنید و آن را به پایانش رسانید و در آن پایداری كنید؛‌ آن گاه شكیبایی ورزید و پارسا باشید. همانا شما را پایانی است؛ پس، خود را به آن پایان (بهشت) رسانید. (نهج‌البلاغه)

در صورت عدم مشاهده تصاویر ، نرم افزار flash player نصب شود

 

اخبار اداره کل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استان خوزستان
تاریخ: 1395/09/23 نظرات: 0 نظر نمایش: 141 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
برگزاری جلسه کمیته فنی ترافیک استان

برگزاری جلسه کمیته فنی ترافیک استان

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل دفتر فنی ، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری جلسه کمیته فنی ترافیک استان روز چهارشنبه 17 آذر ماه در خصوص رفع انسداد بخشی از باند کندرو بلوار پاسداران حدفاصل خیابان زیبا و انوشه ( به سمت میدان شهید بندر ) ، بررسی و رفع مشکلات ترافیکی تقاطع بلوار کارگر شرقی با خیابان آبان کوی بوستان ( مقابل منازل سازمانی آب و برق ) و بررسی و نصب چراغ راهنمایی در تقاطع خیابان دی - فروردین کوی گلستان به ریاست مهندس علی نیازی مدیرکل دفتر فنی ، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک در محل سالن جلسات معاونت امور عمرانی برگزار گردید.

در این جلسه ضمن بررسی موضوعات جلسه و ارئه نقطه نظرات و پیشنهادات حاضرین و ارائه راهکارهای مناسب،  شهرداری اهواز جهت نصب چراغ راهنمایی در تقاطع خیابان دی - فروردین کوی گلستان و نصب تابلو ورود به محدوده ترافیک هسته مرکزی شهر واقع در سلمان فارسی با هماهنگی پلیس راهور اعلام آمادگی نمود. و همچنین سازمان قطار شهری اهواز ملکف گردید با هماهنگی شهرداری منطقه 3 اهواز نسبت رف رفع انسداد و آماده سازی بخشی از باند کندرو بلوار پاسداران جهت آسفالت اقدام نمایند.

کد: 26905
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • برگزاری جلسه کمیته فنی ترافیک استان
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.

پیام مقام معظم رهبری

مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک

 

 

 

علی نیازی

اطلاعات مفید استان

 

پیوندهای مفید

نظرسنجی
به نظر شما بهترين روش جهت نظارت بر روند كمي و كيفي طرحهاي عمراني كدام است؟
ثبت نظر  مشاهده نتایج