1396/09/01

العَمَل العَمل، ثُمَّ النَّهایة النَّهایة، والاستِقامة الاستِقامَة، ثُمَّ الصَّبر الصَّبر، والوَرَع، إِنَّ لَكُم نَهایَة فَانتهوا اِلی نَهایَتِكُم كار كنید و آن را به پایانش رسانید و در آن پایداری كنید؛‌ آن گاه شكیبایی ورزید و پارسا باشید. همانا شما را پایانی است؛ پس، خود را به آن پایان (بهشت) رسانید. (نهج‌البلاغه)

در صورت عدم مشاهده تصاویر ، نرم افزار flash player نصب شود

 

اخبار اداره کل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استان خوزستان
تاریخ: 1396/02/04 نظرات: 0 نظر نمایش: 37 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
برگزاری دومین جلسه کمیته فنی ترافیک استان

برگزاری دومین جلسه کمیته فنی ترافیک استان

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری دومین جلسه کمیته فنی ترافیک استان روز یکشنبه 3 اردیبهشت ماه 96 در خصوص جلوگیری از اختلال در سیستم های هوشمند ترافیک شهری و جاده ای بر اثر مشکلات ناشی از نوسانات و قطعی برق، ارائه و بررسی پروژه های ترافیکی پیشنهادی معابر شهری جهت اجرا در سال 96 و بررسی طرح پیشنهادی شهرداری اهواز درخصوص طرح هوشمندسازی سیستم تاکسیرانی اهواز  به ریاست جناب آقای مهندس نیازی مدیرکل محترم دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک در محل سالن جلسات اداره کل دفتر فنی استانداری برگزار گردید.

در این جلسه ضمن ارائه موضوع و نقطه نظرات و پیشنهادات حاضرین، مقرر گردید نسبت به بررسی و تامین اعتبار طرح های پیشنهادی شهرداری کلانشهر اهواز از جمله اصلاحات هندسی معابر طی جلسه ای در سازمان برنامه و بودجه اقدام گردد. همچنین، مقرر گردید راه اندازی سامانه های جامع هوشمند سازی تاکسیرانی شامل تاکسی های گردشی، تاکسی های خطی و تاکسی سرویس جهت استفاده عموم مردم و امکان مدیریت و نظارت بهینه بر سیستم تاکسیرانی کلانشهر اهواز بررسی و مقدمات اجرای آن آماده گردد.

کد: 31192
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • برگزاری دومین جلسه کمیته فنی ترافیک استان
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.

پیام مقام معظم رهبری

مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک

 

 

 

علی نیازی

اطلاعات مفید استان

 

پیوندهای مفید

نظرسنجی
به نظر شما بهترين روش جهت نظارت بر روند كمي و كيفي طرحهاي عمراني كدام است؟
ثبت نظر  مشاهده نتایج