1396/09/01

العَمَل العَمل، ثُمَّ النَّهایة النَّهایة، والاستِقامة الاستِقامَة، ثُمَّ الصَّبر الصَّبر، والوَرَع، إِنَّ لَكُم نَهایَة فَانتهوا اِلی نَهایَتِكُم كار كنید و آن را به پایانش رسانید و در آن پایداری كنید؛‌ آن گاه شكیبایی ورزید و پارسا باشید. همانا شما را پایانی است؛ پس، خود را به آن پایان (بهشت) رسانید. (نهج‌البلاغه)

در صورت عدم مشاهده تصاویر ، نرم افزار flash player نصب شود

 

اخبار اداره کل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استان خوزستان
تاریخ: 1396/02/19 نظرات: 0 نظر نمایش: 62 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
برگزاری اولین جلسه شورای ترافیک استان در سال 96

برگزاری اولین جلسه شورای ترافیک استان در سال 96

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری اولین  جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان در سال 96 روز سه شنبه 12 اردیبهشت ماه در خصوص بررسی مواردی از جمله ارائه گزارش عملکرد شورای هماهنگی ترافیک استان در سال 95، ارائه آمار تصادفات و تلفات رانندگی در سال 95 و نوروز 96 توسط پزشکی قانونی، ارائه گزارش تجزیه و تحلیل تصادفات سال 95 و نوروز 96 و مقایسه با سال 94 و نوروز 95 استان و کشور توسط پلیس راهور استان، ارائه و تصویب طرح پیشنهادی شهرداری اهواز درخصوص هوشمندسازی سیستم حمل و نقل و تاکسیرانی و همچنین پروژه های بخش حمل و نقل و ترافیک جهت اجرا در سال 96 به ریاست جناب آقای مهندس هاشمی زاده معاون امور عمرانی استانداری خوزستان در محل سالن جلسات حوزه معاونت عمرانی استانداری برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه ایمان هدایت دبیر شورای ترافیک استان توضیحاتی درخصوص عملکرد و اهم مصوبات و اقدامات شورای هماهنگی ترافیک استان در سال 95 ارائه نمود و در ادامه پزشکی قانونی و پلیس راهور استان آماری ازمصدومین و تلفات انسانی و تحلیل تصادفات در سال 95 و نوروز 96 مقایسه آن با مدت مشابه سال گذشته ارائه نمودند.

سپس مهندس هاشمی زاده معاون امور عمرانی استانداری خوزستان ضمن اشاره به مزایای اجرای طرح هوشمندسازی سیستم تاکسیرانی برای شهروندان خوزستانی  بر لزوم اجرای این طرح تأکید کرد.

معاون امور عمرانی در ادامه سخنان خود افزود: در صورت اجرای این طرح امکان استفاده شهروندان از مزایای آن از جمله استفاده از کارت شهروند هم در اتوبوس و هم در تاکسی ها فراهم می شود و علاوه بر آن هدایت و کنترل تاکسیها در سطح شهر نیز به نحو مطلوبتری صورت می گیرد. وی همچنین ضمن انتقاد عدم برگزاری جلسات شورای ترافیک در شهرستانها اظهار داشت: با توجه به بارترافیکی موجود در شهرها و محور های استان لزوم ساماندهی به وضع کنونی با برگزاری منظم جلسات شورای ترافیک و هماهنگی و وحدت عمل در جهت حل مشکلات باید در دستور کار قرار بگیرد.

در خصوص هوشمندسازی سیستم حمل و نقل و تاکسیرانی توضیحات سازمان تاکسیرانی شهرداری اهواز ارائه و ضمن تصویب موضوع مقرر گردید نسبت به انجام روال قانونی فراخوان انتخاب پیمانکار واجد شرایط هوشمند سازی تاکسیرانی اهواز اقدام گردد. همچنین، کلیات پروژه های بخش حمل و نقل و ترافیک پیشنهادی از سوی شهرداری اهواز جهت اجرا در سال 96، تصویب و مقرر گردید جزئیات این پروژه ها برای کلیه اعضای شورای هماهنگی ترافیک ارسال و اعضا طی مدت یک هفته نظرات کارشناسی خود را جهت اجرایی شدن پروژه های پیشنهادی اعلام نمایند.

کد: 31743
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • برگزاری اولین جلسه شورای ترافیک استان در سال 96
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.

پیام مقام معظم رهبری

مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک

 

 

 

علی نیازی

اطلاعات مفید استان

 

پیوندهای مفید

نظرسنجی
به نظر شما بهترين روش جهت نظارت بر روند كمي و كيفي طرحهاي عمراني كدام است؟
ثبت نظر  مشاهده نتایج