1396/09/01

العَمَل العَمل، ثُمَّ النَّهایة النَّهایة، والاستِقامة الاستِقامَة، ثُمَّ الصَّبر الصَّبر، والوَرَع، إِنَّ لَكُم نَهایَة فَانتهوا اِلی نَهایَتِكُم كار كنید و آن را به پایانش رسانید و در آن پایداری كنید؛‌ آن گاه شكیبایی ورزید و پارسا باشید. همانا شما را پایانی است؛ پس، خود را به آن پایان (بهشت) رسانید. (نهج‌البلاغه)

در صورت عدم مشاهده تصاویر ، نرم افزار flash player نصب شود

 

اخبار اداره کل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استان خوزستان
تاریخ: 1396/02/11 نظرات: 0 نظر نمایش: 90 مرتبه تعداد امتیاز: 2   (Article Rating)
برگزاری اولین جلسه کمیته زیر ساخت اربعین 96

برگزاری اولین جلسه کمیته زیر ساخت اربعین 96

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل دفتر فنی ، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک اولین جلسه کمیته زیر ساخت اربعین سال 96 استان خوزستان در روز یکشنبه 10 اردیبهشت در محل سالن جلسات معاونت امور عمرانی و به ریاست مهندس فرامند هاشمی زاده با موضوعیت بررسی نیاز های مراسم اربعین حسینی سال جاری و برنامه ریزی های لازم جهت رفع مشکلات سال قبل برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا دستگاههای خدمات رسان گزارشی از اقدامات خود در سال 95 و نیاز های ضروری در سال 96 را ارائه نموده و پس از بحث و تبادل نظر جهت برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسم عظیم در سال 96 تصمیماتی اتخاذ گردید.

در پایان جلسه هاشمی زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مطالبی را در جهت رفع مشکلات سال 95 و بررسی و اقدامات لازم در خصوص نیازهای دستگاهها در سال جدید بیان نمودند و نسبت به برگزاری دوباره و منظم جلسات زیر ساخت تاکید کردند.

در پایان مقرر شد دستگاهها ضمن اعزام تیم های کارشناسی به مناطق شلمچه و چذابه جهت آسیب شناسی ، نسبت به معرفی نماینده ثابت اقدام نمایند. و همچنین منطقه آزاد اروند و شهرداری اهواز نسبت تهیه طرح جامع از شلمچه و چذابه اقدام نموده و نیازهای ضرورری دستگاهها به کمیته زیر ساخت اربعین ارسال گردد.

کد: 31965
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • برگزاری اولین جلسه کمیته زیر ساخت اربعین 96
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.

پیام مقام معظم رهبری

مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک

 

 

 

علی نیازی

اطلاعات مفید استان

 

پیوندهای مفید

نظرسنجی
به نظر شما بهترين روش جهت نظارت بر روند كمي و كيفي طرحهاي عمراني كدام است؟
ثبت نظر  مشاهده نتایج