1398/05/28

العَمَل العَمل، ثُمَّ النَّهایة النَّهایة، والاستِقامة الاستِقامَة، ثُمَّ الصَّبر الصَّبر، والوَرَع، إِنَّ لَكُم نَهایَة فَانتهوا اِلی نَهایَتِكُم كار كنید و آن را به پایانش رسانید و در آن پایداری كنید؛‌ آن گاه شكیبایی ورزید و پارسا باشید. همانا شما را پایانی است؛ پس، خود را به آن پایان (بهشت) رسانید. (نهج‌البلاغه)

در صورت عدم مشاهده تصاویر ، نرم افزار flash player نصب شود

 

اخبار اداره کل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استان خوزستان
تاریخ: 1397/10/26 نظرات: 0 نظر نمایش: 76 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
دهمین جلسه کمیته فنی ترافیک

دهمین جلسه کمیته فنی ترافیک

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری دهمین جلسه کمیته فنی ترافیک در روز 26 دی ماه 97 به ریاست ایمان هدایت دبیرشورای ترافیک استان و با حضور نمایندگان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، پلیس راهور اهواز ، شهرداران مناطق ، نماینده فرمانداری اهواز و اداره کل آموزش و پرورش  و سایر اعضا حاضر در جلسه در محل سالن جلسات حوزه معاونت عمرانی برگزار گردید.

در این جلسه ضمن قرائت دستورکارهای جلسه و ارائه گزارش تصویری و توضیحات توسط معاون حمل و نقل و ترافیک دفتر فنی استانداری ،  گزارشی از آخرین وضعیت طرح کارت پارک (پارکبان) در شهر اهواز توسط معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز ارائه گردید. وی در خصوص زمان راه اندازی طرح کارت پارک افزود، موارد کارشناسی طرح طی هفته جاری به پایان خواهد رسید و طرح کارت پارک در معابر مصوب شده در شورای ترافیک استان تا پایان سال اجرایی خواهد گردید. در ادامه، گزارش نمایندگان آموزش و  پرورش استان درخصوص مسیرهای تردد دانش آموزان و وسایل نقلیه، جانمایی مدارس و میزان ترافیک مسیرهای منتهی به برخی مدارس شهر اهواز در ساعات اوج ترافیک و همچنین واگذاری یکی از مدارس جهت ایجاد پایانه اتوبوسرانی ارائه و نظرات اعضای کمیته استماع گردید. در این خصوص با توجه به برخی معضلات ترافیکی و اجتماعی ورودی هنرستان کار و دانش پسرانه مولوی اهواز واقع در کوی علوی (بازار کیان) مقرر گردید همکاری لازم جهت رفع مشکلات ایجاده شده صورت پذیرد.همچنین مقرر گردید جهت بهبود وضعیت تردد تقاطع ورودی پل ششم (پل فولاد) پس از ارائه پلان با هماهنگی پلیس راهور طرح کوتاه مدت بر اساس آمار تردد با در نظر گرفتن ایمن سازی مسیر انجام گردد ضمنا طرح بلند مدت (ایجاد رمپ های پل و امتداد جاده ساحلی غربی) به طور مستمر از معاونت عمرانی شهرداری پیگیری گردد .

 

 

کد: 48208
نویسنده خبر: اپراتور سایت
 
تصاویر مرتبط
  • دهمین جلسه کمیته فنی ترافیک
  • دهمین جلسه کمیته فنی ترافیک
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.

پیام مقام معظم رهبری

سرپرست دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک

 

هدایت اله زارع زاده

اطلاعات مفید استان

 

پیوندهای مفید

نظرسنجی
به نظر شما بهترين روش جهت نظارت بر روند كمي و كيفي طرحهاي عمراني كدام است؟
ثبت نظر  مشاهده نتایج