1398/05/28

العَمَل العَمل، ثُمَّ النَّهایة النَّهایة، والاستِقامة الاستِقامَة، ثُمَّ الصَّبر الصَّبر، والوَرَع، إِنَّ لَكُم نَهایَة فَانتهوا اِلی نَهایَتِكُم كار كنید و آن را به پایانش رسانید و در آن پایداری كنید؛‌ آن گاه شكیبایی ورزید و پارسا باشید. همانا شما را پایانی است؛ پس، خود را به آن پایان (بهشت) رسانید. (نهج‌البلاغه)

در صورت عدم مشاهده تصاویر ، نرم افزار flash player نصب شود

 

اخبار اداره کل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استان خوزستان
تاریخ: 1397/11/07 نظرات: 0 نظر نمایش: 70 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
نهمین جلسه شورای ترافیک

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری نهمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان در روز یکشنبه 7 بهمن ماه 97 به ریاست شریعتی استاندار و با حضور اعضای شورای هماهنگی ترافیک استان، مدیران دستگاه های مربوطه و  سایر اعضا حاضر در جلسه بصورت حضوری در محل سالن جلسات شهید رجایی استانداری و برای نخستین بار برای کلیه فرماندارن و اعضاء شورای هماهنگی ترافیک شهرستان های سراسراستان  بصورت ارتباط تصویری(ویدئو کنفرانس) برگزار گردید.

در ابتدای دستورکارهای جلسه توسط دبیر شورای هماهنگی ترافیک استان، شرح وظایف شوراهای هماهنگی ترافیک در شهرستاها و همچنین کلیات اجرای طرح توسعه مبتنی بر حمل و نقل همگانی (TOD) شرح داده شد و سپس طرح کاهش تصادفات استان توسط مشاور دبیرخانه شورای هماهنگی ترافیک استان انجام گردید.

در پایان با توجه به کسب عنوان برتر دبیرخانه شورای هماهنگی ترافیک استان در کشور از زحمات همکاران این دبیرخانه توسط استاندار محترم تقدیر به عمل آمد.

کد: 48527
نویسنده خبر: اپراتور سایت
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.

پیام مقام معظم رهبری

سرپرست دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک

 

هدایت اله زارع زاده

اطلاعات مفید استان

 

پیوندهای مفید

نظرسنجی
به نظر شما بهترين روش جهت نظارت بر روند كمي و كيفي طرحهاي عمراني كدام است؟
ثبت نظر  مشاهده نتایج